Blizzard розповіла про кілька проектів по всесвіту гри Diablo

10 серпня 2018, 13:18

Компанія Blizzard офіційно підтвердила розробку відразу декількох нових ігор в культової серії Diablo.

Деякі з них можуть з'явитися до кінця 2018 року, повідомляється в статті Forbes.

Компанія Blizzard випустила коротке відео, в якому менеджер Бренді Кемел підтвердила, що "в кузнях Blizzard горить вогонь" і скоро шанувальникам гри покажуть "дещо нове пізніше в цьому році".

Відео дня

Бренді згадала, що гра Diablo 3 переходить на "Тематичні Сезони". Для початку компанія Blizzard відсвяткує початок Season of Greed, в якому подвоїть нагороду від "Скарбів гоблінів".

Журналісти припускають, що шанувальників гри може чекати чотири варіанти розвитку подій.

Зокрема, серед очікуваних проектів виділяють можливу появу Diablo 3 для Nintendo Switch, появу Diablo Mobile або вихід Diablo 1/2 Remaster, перевипуску однієї з двох перший частин.

Але все ж найбільш очікуваним варіантом розвитку подій називають випуск нової повноцінної гри - Diablo 4. Найімовірніше, новин варто чекати на BlizzCon - конференції, яка традиційно пройде в листопаді.

"Я припускаю, що є ще один варіант, щось дійсно дурне, що не згадувалася раніше взагалі. Якщо Blizzard вирішить, що всесвіту Diablo не вистачає режиму установки прапора, або Королівської Битви, це буде дуже дивно, але дуже цікаво. Втім, набагато ймовірніше, що з'являться 2-3 варіанти з перерахованих", - зізнається автор статті в Forbes Пол Тесс.

Додамо, в червні Blizzard відкрила вакансію на "художника підземель", прямо сказавши, що його здібності потрібні для "неанонсованого проекту у всесвіті Diablo".

У 2017 році НВ розповідало про те, що геймер пройшов культову гру Diablo II без застосування насильства. Гравець під ніком DrCliche показав, що в знаменитій RPG для перемоги не обов'язково атакувати супротивників самому. Такий незвичайний спосіб проходження відняв у гравця 7 годин і 41 хвилину.

Показати ще новини
Радіо НВ
X