Тепер з сюжетом? Розробники показали трейлер нового сезону гри PUBG

17 липня 2019, 17:30

PUBG Corporation опублікувала кінематографічний трейлер до четвертого сезону гри PlayerUnknown’s Battlegrounds, який почнеться вже 24 липня.

Відео дає деякі підказки про передісторію Ерангеля, оригінальної карти PUBG, повідомляє PCGamer.

У ролику показано розповідь хлопчика, який жив в Ерангелі в 1965 році. Настала трагедія, в результаті якої герой залишився єдиним, хто вижив. Тепер саме він відповідає за організацію «Королівської битви» на території, яка раніше була його будинком. Він перетворив битву на повторювану подію — шанс показати комусь, що він може вижити.

Відео дня

Також творці розповіли, що карта Ерангель отримує оновлену версію і в ній з’явиться новий сезонний пропуск, який буде включати місії в кооперативному режимі. Крім цього, варто чекати оновлений інтерфейс.

Також розробники PlayerUnknown’s Battlegrounds опублікували новий блог, в якому розповіли про прийдешні зміни в системі підбору матчів. PUBG Corporation планують оновити механізми вибір карти, регіону та режиму для гри, а також ввести нову змінну, яка буде враховуватися при доборі ігор — мережеву затримку (Пінг). Підбір гравців буде відрізнятися для різних регіонів залежно від часу, який необхідний для пошуку суперників.

Зараз зміни доступні на тестовому сервері. На PC четвертий сезон вийде вже 24 липня, а на консолях реліз затримається до кінця літа.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X