Американські юристи з'ясовують, як повернути гроші за Fallout 76

28 листопада 2018, 13:20

Компанія Bethesda Game Studios знаходиться в США під слідством юридичної фірми Migliaccio & Rathod через політику повернення Fallout 76.

За даними фірми, Bethesda відмовляється повертати гроші тим, хто купив Fallout 76, і виявив, що він не запускається, повідомляє профільне видання Games Industry.

Більшість користувачів отримують відмову в поверненні коштів, мотивовану тим, що, відповідно до правил цифрового магазину Bethesda.net, отримати гроші назад за гру не можна, якщо вона вже вийшла і була завантажена.

Відео дня

Представник Migliaccio & Rathod Бруно Ортега-Толедо сказав: "Хоча невеликі проблеми і глюки очікуються з випуском більшості нових ігор, Fallout 76 запущений з патчем на 56 ГБ, який виявився лише відправною точкою для проблем. Геймери, які намагалися отримати відшкодування через безліч збоїв в грі, не змогли цього зробити, оскільки вони завантажили гру. Вони залишилися з неіграбельним досвідом, поки патчі не повернуть гру в нормальний стан ".

Юристи також попросили, щоб гравці повідомляли їм про приклади подібного. Якщо у них набереться достатньо багато звернень, то адвокати можуть оформити колективний судовий позов проти Bethesda.

У той час як Migliaccio & Rathod є фірмою, яка має великий досвід у судових розглядах в області дій щодо прав споживачів, ніяких формальних дій проти Bethesda в судах США не робилося. Компанія також поки не прокоментувала розслідування.

Гру Fallout 76 чекали дуже багато, але реліз 14 листопада пройшов не так гладко, як сподівалася компанія Bethesda. Критики і прихильники були розчаровані різними помилками і проблемами продуктивності. Ігровий дизайнер Bethesda Тодд Говард акцентував увагу на тому, що на карті є тільки гравці і монстри.

Цікаво, що після початку розслідування представники Bethesda поділилися подробицями двох прийдешніх оновлень. Перше з них вийде 4 грудня, одним з головних нововведень стане збільшення обсягу сховища з 400 до 600 предметів. Другий патч стане доступний 11 грудня і запропонує кнопку голосового чату на PC, підтримку відношення сторін 21: 9 і інші корисні налаштування.

Раніше НВ повідомляло, що в США клієнт, який спробував повернути свою копію Fallout 76, розгромив магазин, коли йому сказали, що він не може повернути свої гроші. Цей інцидент стався в магазині Gamestop в Північній Кароліні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X