А могли б і розстріляти. У Китаї оштрафували розробників за вихід незатвердженої партією гри

16 грудня 2019, 15:15

Китайська ігрова компанія була оштрафована на 700 000 юанів ($ 99 000) за публікацію гри без ліцензії.

Це стало першим випадком такого штрафу з моменту зміни повноважень китайського державного регулятора грального бізнесу.

Як відзначають китайські ЗМІ, неназвана пекінська компанія була оштрафована на суму, яка в сім разів більше загального доходу від гри. Це відповідає закону, який дозволяє уряду штрафувати видавців неліцензійних ігор на суму в п’ять-десять разів більше доходу від неліцензійної гри.

Відео дня

На відміну від більшості країн, Китай вимагає, щоб видавці ігор отримали ліцензію від уряду ще перед випуском кожної новинки. Раніше уряд закривав очі на неліцензійні гри, що дозволило індустрії зростати. Так тривало до середини 2010-х років.

У квітні 2019 китайські регулятори ввели нові вимоги до випуску комп’ютерних ігор. Ліцензію з тих пір можуть не отримати гри, в яких показана жорстокість і еротика або наводяться факти, які не відповідають офіційній версії про історію Китаю.

Крім того, компанії, в тому числі Tencent, в даний час працюють над новою системою визначення віку, щоб обмежувати певні види ігор для дітей молодшого віку, а також регулювати їх загальний ігровий час і витрати.

Минулого місяця регулятор опублікував нове зведення правил для неповнолітніх, який, як очікується, буде використовувати цю систему вікових рейтингів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X