Пошуки літака, зниклого в Індійському океані, завершилися знахідкою 200-річного корабля

Наукпоп

14 січня 2016, 19:14

Пошуки літака, зниклого в Індійському океані, завершилися знахідкою 200-річного корабля

Пошуки літака, зниклого в Індійському океані, завершилися знахідкою 200-річного корабля - фото

Літак Malaysia Airlines, зниклий 2 роки тому, поки не був знайдений, але в ході його пошуів знаходять вже другий затонулий корабель.

Пошукова група, яка намагалася відшукати рейс 370 компанії Malaysia Airlines, зниклий в березні 2014, знайшла затонулий корабель 19 століття

В заяві Австралійського бюро транспортної безпеки йдеться, що спершу за допомогою сонара був виявлений об'єкт, форма якого вказувала на його рукотворне походження. Потім пошукова група відправила на місце автономний підводний апарат. Зроблені ним знімки, підтвердили: знахідка безумовно є затонулим кораблем.

Вивчивши фотографії, експерти з Західноавстралійського музею, прийшли до висновку, що це судно 19 століття, ймовірно зроблене з заліза або сталі. Примітно, що це вже другий затонулий корабель, який був знайдений в пошуках рейсу 370. У травні минулого року пошукова група знайшла інше судно, датоване кінцем 19-го століття.

Рейс 370 компанії Malaysia Airlines зник 8 березня 2014 року. Літак прямував з Куала-Лумпур (Малайзія) в Пекін (Китай). Він збився з курсу і зник з радарів в районі Андаманського моря, але розслідування показало, що літак продовжував політ ще кілька годин. Це дало підстави вважати, що він розбився на півдні Індійського океану.

З тих пір Австралія, за проханням малайзійського уряду, проводить пошуки літака. У 2015-му його флаперон був знайдений на узбережжі острова Реюньйон, розташованого на схід від Мадагаскару. Проте поки не було виявлено ніяких деталей, які б пролили світло на подробиці катастрофи.


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал