Знаменитий фізик спрогнозував швидкий контакт людства з інопланетянами

28 лютого 2018, 20:58

Один з найвідоміших фізиків-теоретиків Мітіо Каку передбачив, що люди зв'яжуться з інопланетною цивілізацією в цьому столітті.

Каку думає, що люди виявлять прибульців до 2100 року слухаючи радіосигнали, пише Science Alert.

Такий прогноз вчений, куратор багатьох документальних фільмів на тему будови Всесвіту, дав на сайті Reddit під час сеансу питань і відповідей Ask Me Anything.

Відео дня

"Я особисто відчуваю, що протягом цього століття ми зв'яжемося з інопланетною цивілізацією, слухаючи радіопередачі, але говорити з ними буде складно, так як вони можуть бути в десятки світлових років від нас. Отже, тим часом ми повинні будемо розшифрувати мову, щоб зрозуміти їх рівень технології. чи є вони цивілізацією першого, другого або третього типу і які їхні наміри ", - написав Каку.

Типи цивілізацій, на які він посилається, представляють три категорії за шкалою Кардашева, яка вимірює технологічне просування цивілізації. Цивілізація I типу використовує всі доступні ресурси, наявні на її рідній планеті; цивілізація II типу - всю енергію своєї зірки; III типу - своєї галактики. Люди поки що не належать навіть до цивілізації типу I.

"Ще одна можливість полягає в тому, що вони приземляються на галявину Білого дому і оголошують про своє існування. Але я думаю, що це малоймовірно, тому що ми будемо схожі на лісових тварин, тобто спілкуватися з нами не варто", - додав Каку.

Раніше Сет Шостак, старший астроном Інституту пошуків позаземного інтелекту SETI розмістив парі, що ми виявимо ознаки позаземного життя всього за 20 років. При цьому Шостак також вважає, що інопланетний контакт буде відбуватися через радіохвилі.

У 2016 році НВ повідомляло, що Стівен Хокінг закликав людство не відповідати на сигнали інопланетян. На думку легендарного фізика, будь-яка позаземна раса, що перевершує нас у розвитку, може становити загрозу для Землі. Тому людству варто поводитися тихіше.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X