Знаменитий астронавт Базз Олдрін закликав людство до колонізації інших планет

24 липня 2017, 09:05
Астронавт Базз Олдрін, який в 1969 році побував на Місяці, заявив, що людству пора зробити важливий крок по освоєнню інших планет

При цьому, найбільш перспективним для колонізації є Марс, заявив Олдрін в інтерв'ю Futurism.

На думку Базза Олдрина, вже до 2040 року на Марсі будуть побудовані і заселені людьми перші поселення. З його точки зору, щоб ці плани стали реальністю, необхідно вже зараз підігрівати інтерес до майбутніх марсіанських експедицій.

Відео дня

"Пристрасть до дослідження закладена в нашій природі. Ми, як вид, дуже цікаві і завжди хочемо побачити, що ж там, за наступним пагорбом. Не забувайте, минуло всього лише 66 років з моменту, коли злетіли брати Райт, до того, як ракети полетіли на Місяць ", - вважає Базз Олдрін.

Не так давно Олдрін взяв участь у створенні фільму в форматі віртуальної реальності, який розповідає про життя колоністів на Марсі. Астронавт впевнений, що такий досвід дозволить сформувати у людей "справжній інтерес до науки".

"Можливості дослідження космосу безмежні. Марс стане наступним кроком на шляху до освоєння космосу. Я вважаю, що саме він стане першою планетою, яку ми колонізуємо", - заявив астронавт.

Раніше НВ повідомляло, що засновник SpaceX Ілон Маск передбачив невдачу першого запуску своєї важкої ракети Falcon Heavy, яка призначена, в тому числі, і для польотів на Марс. Причиною провалу може стати несинхронна робота 27 двигунів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X