Злітай, щеня! Велика Британія випробувала ракету для космічного туризму

13 вересня 2017, 13:55
Фірма Starchaser провела успішні випробування восьмиметровой ракети Skybolt 2 з плюшевим щеням на борту

Крім іграшки, на борту розташували ряд відеокамер і наукове обладнання Шеффілдського університету. За даними The Guardian, випробування пройшли успішно.

"Ми дуже раді, що запуск ракети пройшов дуже добре, вона летіла красиво і високо, як раз так, як це повинно було бути", - сказав керуючий директор Starchaser, Стів Беннетт.

Відео дня

Пуск відбувся з майданчика недалеко від міста Оттерберн в парку графства Нортумберленд на північному сході Англії. Ракета Skybolt 2 масою 2,5 тонни досягла висоти 1,2 кілометра, після чого три елементи ракети на парашутах спустилися на землю.Відзначається, що компанія Starchaser за допомогою носія відпрацьовує технології для комерційного туризму.

"Ми побудували і запустили кілька великих ракет, і це був довгий важкий шлях, але ми майже на місці, ми всього в парі років від запуску людей на свята в космос. Космічний туризм є великим тортом і в ньому знайдеться шматочок для всіх. Звичайно, в цій сфері є деякі люди, у яких трохи більше грошей, ніж у нас, але у нас є фантастична команда і нас підтримує університет Честера", - додав Стів Беннетт.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X