Їж салат, якщо хочеш жити: Шварценеггер пропонує переходити на овочі заради екології

8 грудня 2015, 15:23
Арнольд Шварценеггер відвідав Інститут політичних досліджень в Парижі, де в ході виступу закликав людей хоча б частково відмовитися від м'яса, щоб посприяти поліпшенню екологічної ситуації

Відповідаючи на питання, як без м'яса досягти такої ж фізичної форми, як у термінатора, Шварценеггер відповів наступне: "Я знав багатьох бодібілдерів і важкоатлетів, які були вегетаріанцями. Мій друг якось порадив мені припинити їсти м'ясо. Я думаю, це гарна ідея, але люди її не оцінять. А ось якщо запропонувати їм не їсти м'ясо день або два на тиждень, це може спрацювати. Починати треба повільно. Це складне завдання, але це не значить, що його не треба виконувати", - сказав актор.

Відео дня

За словами Шварценеггера, людей взагалі не треба умовляти змінювати спосіб життя, змушуючи відмовлятися, наприклад, від великих автомобілів. Замість цього слід розвивати технології, що сприяють поліпшенню екологічної обстановки у світі. Тоді нікому не буде потрібно міняти свої звички, але вони не будуть шкодити довкіллю.

За даними ООН, викиди від м'ясної і рибної промисловості зросли майже в два рази за останні 50 років. До 2050-го вони можуть збільшитися ще на 30%. Шварценеггер запевняє, що близько 28% парникових газів у світі виробляється, завдяки схильності людей до споживання м'яса.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X