Загинуть майже всі. Нова зброя КНДР може знищити "90% американців"

17 жовтня 2017, 13:42
Північна Корея має зброю, яке здатне пошкодити енергосистему Сполучених Штатів. Подібна атака може привести до загибелі до "90 відсотків американців"

До таких невтішних висновків прийшли два члена недавно розформованої "комісії Конгресу по електромагнітній імпульсній зброї", пише Futurism.

Колишній голова комісії Вільям Грем, і його колега, Пітер Вінсент Прай, назвали зброю Північної Кореї "сценарієм кінця світу".

Відео дня

"У разі створення висотного електромагнітного імпульсу... У них буде можливість вимкнути електричну енергосистему США на невизначений термін, що призведе до смерті протягом року до 90 відсотків всіх американців", - підкреслив Грем.

Також експерти додали, що Північна Корея ймовірно має 60 ядерних зарядів, а її міжконтинентальні балістичні ракети можуть досягти Денвера і Чикаго, а "можливо, і всіх США".

"За останні роки відбулося величезне збільшення нашої залежності від електроніки, комп'ютерів і мікроелектроніки. Атака може ніколи не відбутися. Але чим більш уразливі США до такої атаки, тим більше ймовірно, що зброя буде використовуватися проти нас", - сказав Грем.

Раніше заступник постійного представника КНДР в ООН Кім Ін Рен заявив, що ситуація на Корейському півострові досягла "критичної точки" і в будь-який момент може початися ядерна війна.

Показати ще новини
Радіо НВ
X