За тисячу років до кінця світу. Хокінг передбачив швидку смерть людства

17 листопада 2016, 09:44
Фізик Стівен Хокінг вважає, що у людства, ймовірно, є тільки близько тисячі років до кінця світу

На думку вченого, єдине, що може врятувати нас від вірної загибелі - це створення в найближчі сторіччя колоній в іншому місці Сонячної системи, пише Science Alert.

"Ми повинні продовжувати йти в космос для майбутнього людства. Я не думаю, що ми проживемо ще 1000 років без виходу за межі нашої тендітної планети", - сказав Хокінг у лекції в Кембриджському університеті на цьому тижні.

Відео дня

На думку вченого, загибель людства настане в результаті одного з трьох сценаріїв — ядерної війни, діяльності штучного інтелекту або генетично сконструйованого вірусу.

При цьому він підрахував, що самопідтримувані людські колонії на Марсі не будуть життєздатним варіантом ще протягом приблизно 100 років, це означає, що ми повинні бути дуже обережними в найближчі десятиліття.

Раніше НВ повідомляло, що Стівен Хокінг закликав людство не відповідати на сигнали інопланетян. На думку легендарного фізика, будь-яка позаземна раса, що перевершує нас у розвитку, може представляти загрозу для Землі. Тому людству варто вести себе тихіше.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X