З очей геть. Японія поставить на рейки поїзд-невидимку

15 квітня 2016, 16:52
У 2018-му році залізницями Японії почнуть курсувати поїзди, практично непомітні для сторонніх спостерігачів. Їх відбиваюча поверхня дозволить їм зливатися з навколишнім пейзажем

Ідея зробити поїзда непомітними належить архітектору Кадзуе Седзіма. "Експреси подорожують різними регіонами від гір Тітібу, до серця Токіо, - розповідає вона. – Я подумала, що було б непогано, якби потяги могли вписуватися в будь-який з численних пейзажів".

Відео дня

Седзіма працює за замовленням компанії Seibu Railway, що звернулася до неї з проханням оновити дизайн інтер'єру та екстер'єру приміських поїздів Red Arrow. В рамках даного проекту Seibu планує випустити 7 складів, в кожен з яких буде входити з 8 вагонів. Нові поїзди будуть курсувати по маршруту, протяжність якого складає близько 177 км.

Для Кадзуе Седзіма це перший досвід роботи з поїздами. Раніше вона займалася проектуванням будівель, в тому числі Нового музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку. У 2010-му році Седзіма отримала Прітцкерівську премію, яка вважається аналогом Нобелівської премії в світі архітектури.

Показати ще новини
Радіо NV
X