Воно живе? У NASA показали незвичайну структуру навколо Сонячної системи

8 серпня 2020, 14:14
НВ Преміум

Вчені з NASA опублікували нове зображення геліосфери. Виявляється, що ця структура виглядає як один з органів людини, — вчені назвали її «здутим круасаном».

Ідея про те, що космічні об'єкти можуть бути живими і формувати структури, які знайомі людям на Землі, є центральною для багатьох псевдонаукових теорій.

В Україні, наприклад, деякі «дослідники» всерйоз розмірковували про те, що магнітосфера Землі є образом певного божества (апостола, якщо завгодно), який захищає нас від шкідливого сонячного випромінювання і космічної радіації.

Відео дня

Основою для таких міркувань стала візуалізація дії магнітних полів Землі, які нібито формують силует людиноподібної істоти з головою і крилами. Правда, у горизонтальному положенні відносно Сонця.

СС
Фото: СС

Якщо вплив геомагнітних бурь і сонячної активності на обмінний курс валют в Україні вже нікого не дивує, незвіданою областю для конспірологів і астрологів різного роду залишається ще більша космічна структура — геліосфера Сонячної системи.

Днями у NASA опублікували нове зображення геліосфери, і воно суперечить попереднім візуалізаціям та уявленням вчених про цю структуру.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X