Вживання великої кількості сиру не веде до зростання рівня холестерину - вчені

15 березня 2017, 09:42
Проведене в Ірландії дослідження показало, що зв'язку між споживанням сиру і рівнем холестерину немає

Результати нового дослідження, проведеного в Університетському коледжі в Дубліні, показують, що ті, хто їсть велику кількість сиру, споживають більшу кількість насичених жирів, але це не призводить до збільшення рівня холестерину в крові, пише Medical Express.

Відео дня

Вчені досліджували вплив молочних продуктів - молока, сиру, йогурту, вершків та вершкового масла - на маркери вгодованості тіла і здоров'я півтори тисячі ірландців у віці від 18 до 90 років. З'ясувалося, що люди, які їдять багато сиру, мають невисокий рівень холестерину, такий же, як і ті, хто не їсть сиру.

"Ми побачили, що люди, які їдять сир, споживають значно більше насичених жирів, ніж інші, але ми не виявили жодної різниці в рівнях холестерину. Тобто ми повинні розглядати не тільки самі живильні речовини, але і загальну дієтичну картину, продукти, які ми їмо з ними", - розповідає доктор Емма Фіні, провідний автор дослідження.

Вчені також виявили, що підвищене споживання молочних продуктів було пов'язано з більш низьким індексом маси тіла, більш низьким відсотком жиру в організмі, зниженням розміру талії і більш низьким кров'яним тиском.

Раніше НВ повідомляло, що в 2016 році група авторитетних британських лікарів опублікували звіт, згідно з яким відмова від тваринних жирів і боротьба за зниження рівня холестерину принесли людству величезну шкоду.

Показати ще новини
Радіо НВ
X