Все за наукою. Відомий астрофізик пояснив, як "працює" крижаний дракон з Ігри Престолів

26 вересня 2017, 21:01
Астрофізик і популяризатор науки Ніл Де Грасс Тайсон прокоментував фізичні явища в сьомому сезоні популярного серіалу Гра престолів

Зокрема, вчений похвалив опрацювання постави драконів, які виглядають досить правдоподібно, пише Time.

"Хороша біофізика в Грі престолів. Відчувається, що розмах крил у дракона дійсно великий, оскільки того вимагає вага його тіла", - написав Ніл де Грасс Тайсон в своєму блозі. Також він зазначив, що біологія драконів досить реалістична і нагадує біологію кажанів і птахів.

Відео дня

Знаменитий астрофізик також спробував пояснити фанатам серіалу різницю між звичайним і синім дракновим вогнем у фіналі сьомого сезону.

"Інтригуюча теплофізика в Грі Престолів. Вогняне дихання синього дракона має бути як мінімум втричі гаряче, ніж дихання Червоного", - зазначив учений. Він порівняв температуру полум'я дракона з температурою зірок: зірки класу "жовтий карлик" дійсно холодніше так званих блакитних гігантів.

Додамо, що раніше фанати серіалу Гра Престолів "пристосували" Арію Старк для обходу механізму розпізнавання облич в iPhone X. Для цього героїні серіалу досить просто вбити власника гаджета і "надіти" його обличчя.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X