Вісім українських університетів виграли європейський грант на розвиток інтернету речей

11 серпня 2016, 15:47
Українські університети, а також освітня онлайн-платформа SmartMe University отримали грант на суму 816 тисяч євро. Кошти будуть спрямовані на розвиток освітнього проекту, присвяченого інтернету речей

Грант був виділений у рамках програми Євросоюзу Erasmus, повідомляє AIN.ua.

У число українських вищих навчальних закладів, які візьмуть участь у проекті увійшли: Національний аерокосмічний університет "Харківський авіаційний інститут", Чернівецький національний університет, Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, Одеський національний політехнічний університет, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Тернопільський національний економічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Запорізький національний технічний університет. Крім того, в ньому бере участь освітня онлайн-платформа SmartMe University.

Відео дня

За словами керуючого партнера SmartMe Оксани Білої, "фінансовий потенціал інтернету речей становить $8,9 млрд". Проект має на меті забезпечити освітній процес і дослідження в даній сфері.

Проект стартує в жовтні поточного року. Роботи триватимуть три роки. Крім українських університетів у ньому візьмуть участь навчальні заклади з інших європейських країн, таких як Португалія, Великобританія, Швеція та Італія.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X