Virgin Galactic завершила випробування нового космічного корабля VSS Unity - відео

4 грудня 2016, 17:23
Космічний суборбітальний пілотований корабель VSS Unity компанії Virgin Galactic з серії SpaceShipTwo, успішно завершивши серію 3-місячних випробувань

Про це повідомляється на сайті компанії.

Запуск відбувся в пустелі Мохава. Як орбітальним, так і несучим літаком керували по парі пілотів. Гордістю компанії стало те, що унікальний космоліт VSS Unity успішно завершив свій перший вільний політ. Фактично VSS Unity через 1,5 години польоту відстикувався від несучого літака і виконав вільний політ.

Відео дня


Метою створення цього космольоту є приватні туристичні поїздки в космос. Задумка інженерів Virgin полягає в тому, щоб SpaceShipTwo піднімався в повітря на несучих WhiteKnightTwo. Далі він повинен відокремитися від літака і на власній ракетній тязі піднятися до кордону з космосом. Тобто в Virgin заявили про успішну реалізацію свого задуму в мікромасштабі. У вільному польоті SpaceShipTwo перебував близько 10 хвилин, далі він успішно приземлився на Землю.

Це вже друга версія SpaceShipTwo. Перша, яка носила ім'я VSS Enterprise, розбилася під час тестового польоту. Новий корабель отримав ім'я VSS Unity. Автором назви виступив знаменитий британський фізик Стівен Хокінг.

VSS Unity був представлений в лютому поточного року, і Virgin Galactic стверджує, що новинка стала безпечнішою за свого попередника. За задумом розробників, корабель буде підніматися на висоту до 15 тисяч метрів за допомогою літака-носія WhiteKnightTwo. Далі VSS Unity буде діяти самостійно, піднімаючись на висоту більше 100 км над землею.

Випробування нового VSS Unity стартували три місяці тому. Вперше космоліт піднявся в небо 12 вересня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X