Вибухи - не перешкода. SpaceX отримала контракт на запуск супутника NASA

25 листопада 2016, 10:58
Апарат для зондування поверхні Землі компанія Ілона Маска запустить у 2021 році

Згідно з умовами контракту з NASA, запуск повинен відбутися за допомогою ракети Falcon 9 з космодрому Ванденберг у Каліфорнії. Загальна сума контракту становить 112 мільйонів доларів, пише Space.com .

Відео дня

Супутник зондування водної поверхні і топографії океану (SWOT) масою близько двох тон створюється для проведення першого у своєму роді дослідження з зондування водній поверхні Землі. Він буде вести зйомку океанів у високій здатності, вести спостереження за змінами водних басейнів планети. Як відзначають творці супутника, апарат володіє можливістю щонайменше двічі у тритижневий термін дослідити близько 90% всієї водяної поверхні Землі.

Як повідомляється, апарат NASA розробляють спільно з французьким космічним агентством. Про те, які ще компанії брали участь у тендері на запуск SWOT, не повідомляється."Ми високо цінуємо співпрацю і довіру NASA до SpaceX як до постачальника засобів запуску супутників", - зізнався Гвінн Шотвелл, президент і головний операційний директор SpaceX.

Раніше НВ повідомляло, що інженери SpaceX встановили причину вибуху ракети Falcon 9, який стався у вересні 2016 року. Аварія ракети Ілона Маска сталася із-за неполадок в системі подачі гелію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X