Ви перші почали: Китай відповів на пропозицію Трампа про припинення боротьби з глобальним потеплінням

17 листопада 2016, 10:54
Китайські чиновники нагадали майбутньому президентові США, що його країна перша почала переговори про боротьбу з глобальною зміною клімату

Китай сам не міг придумати глобальне потепління, щоб завдати шкоди конкурентоспроможності США, тому що саме республіканські попередники Дональда Трампа, почали переговори зі зміни клімату в 1980-х роках. Про це сказав заступник міністра закордонних справ Китаю Лю Чженьмінь, передає Bloomberg.

Відео дня

Китайський чиновник зробив таку заяву на переговорах Організації Об'єднаних Націй у середу в Марракеші, де всі очікують рішення новообраного президента США Дональда Трампа про можливий вихід його країни з Паризької угоди по клімату.

Лю Чженьмінь нагадав, що президенти США Рональд Рейган і Джордж Буш підтримали Міжурядову групу експертів зі зміни клімату задовго до того, як в ці переговори вступив Китай.

"Якщо ви подивитеся на історію переговорів про зміну клімату, насправді вони були ініційовані МГЕЗК за підтримки республіканців під час Рейгана і Буша старшого протягом кінця 1980-х років", - заявив журналістам Лю під час брифінгу.

Такі заяви Лю Чженьминь зробив після того, як журналісти нагадали йому про висловлення Трампа: "концепція глобального потепління була створена китайцями, щоб зробити обробну промисловість США неконкурентоспроможною".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X