Великі плани. Інженери SpaceX збираються посадити другу ступінь ракети Falcon 9

29 вересня 2017, 07:46
Компанія Ілона Маска SpaceX назвала два перспективні напрямки своєї роботи: атомні двигуни і багаторазовий другий ступінь Falcon 9

Про ці плани під час виступу в Массачусетському технологічному інституті розповіла президент SpaceX Гвінн Шотуелл, повідомляє видання Tesla Rate.

Виступ Гвінн почалося ввечері 28 вересня по Києву, за кілька годин до початку презентації від Ілона Маска на космічному конгресі в австралійській Аделаїді.

Відео дня

Шотуелл підтвердила, що SpaceX в даний час намагається закупити ядерні матеріали для проведення наукових досліджень і розробок ядерних двигунів для космічних апаратів. Перевагою таких двигунів повинно стати скорочення часу подорожі по Сонячній системі.Гвінн Шотуелл заявила, що SpaceX планує здійснити м'яку посадку верхнього ступеня Falcon 9 в до кінця 2018 року. Спочатку частину ракети спробують посадити на баржу в океані, а потім - і на суші. Таке рішення дозволить в перспективі зробити запуски Falcon 9 дешевшими.

При цьому Шотуелл уточнила, що SpaceX не намагатиметься повторно використовувати верхній ступінь Falcon 9, навіть якщо зусилля по посадці завершаться успіхом. "Врятована" частина ракети необхідна SpaceX для "дослідницьких цілей". Це говорить про те, що SpaceX планує зосередити більшу частину своїх досліджень на ракеті BFR, подробиці про яку розповість сьогодні, 29 вересня, Ілон Маск.

Уже відомо, що BFR (скорочення від Big F... Rocket) буде найбільшою з ракет, коли-небудь створених людиною. Відзначається, що розробка абсолютно нової ракети SpaceX пропонує інженерам повну свободу проектування, дозволяючи відмовитися від деяких рішень Falcon 9.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X