Вічна молодість. Вчені визначили вік, в якому люди стають "дорослими"

20 березня 2019, 18:00

На думку вчених, які вивчають мозок і нервову систему, люди не стають повністю "дорослими", поки їм не виповниться 30 років.

Крім того, вік, в якому ви стаєте дорослим, різниться у різних людей, повідомляє BBC .

Дослідження показують, що люди у віці 18 років все ще зазнають змін в головному мозку, які можуть вплинути на поведінку і підвищити ймовірність розвитку психічних розладів.

Відео дня

Професор біології Пітер Джонс з Кембриджського університету сказав: "Насправді ми говоримо про те, що визначення того, коли ви переходите з дитинства у доросле життя, виглядає все більш абсурдним. Це складний перехід, який відбувається протягом трьох десятиліть".

Він додав: "Я вважаю, що такі системи, як система освіти, система охорони здоров'я і правова система, обрали вік 18 років для своєї зручності завдяки наявності визначень".

Як нагадав вчений, коли вам виповниться 18 років, ви можете проголосувати, купити алкоголь, отримати іпотечний кредит, а також "отримати проблеми з поліцією".

Незважаючи на це, професор Джонс говорить, що, на його думку, досвідчені судді у кримінальних справах визнають різницю між 19-річним підсудним і "загартованим злочинцем" у віці 30 років.

"Я думаю, що система адаптується до того, що людям насправді не подобається ідея одномоментного перетворення, як з гусені на метелика. Не існує дитинства, а потім відразу дорослого життя. Люди проходять певний шлях по певній траєкторії", - підкреслив нейробіолог Пітер Джонс.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X