Вчений стверджує, що Єва була створена аж ніяк не з ребра Адама

4 січня 2016, 16:44
Професор Зіон Зевіт з Американського єврейського університету в Каліфорнії стверджує, що відомий біблійний сюжет був неправильно перекладений, і так виникла помилкова думка, що Єва була створена з ребра Адама

На думку професора Зевіта, для створення першої жінки був використаний бакулюм – пенісна кістка, наявна у деяких ссавців. Причиною помилки послужило слово "цела". Коли Старий Заповіт перекладали на грецьку мову, воно було переведене як "ребро", тоді як на думку Зевіта, раніше слово мало інше значення, що більше підходить для опису бакулюма.

Відео дня

Теорія професора з Каліфорнії пояснює, чому у людини ця кістка відсутня, в той час як у кожного ребра є своя пара і у чоловіків, і у жінок.

Зіон Зевіт висунув цю версію ще у 2013-му році у книзі "Що насправді сталося в Едемському саду?". Проте нещодавно теорія знову спливла в публікації в журналі Biblical Archaeology Review.

Вона викликала хвилю обурення, як серед читачів видання (деякі відмовилися від підписки), так і в ЗМІ. Журналіст ізраїльської щоденної газети Га-Арец Елон Гілад написав, що "теорія Зіона Зевіта звучить ще менш імовірно, ніж оригінальна історія". Він також зазначив, що слово "цела" досі в івриті означає "ребро".

Показати ще новини
Радіо NV
X