Вчені зняли постановочне жертвоприношення в ЦЕРН

19 серпня 2016, 14:48
По мережі розійшовся відеоролик, що демонструє окультний ритуал і людське жертвоприношення на території комплексу ЦЕРН. Представники організації підозрюють, що це був розіграш, влаштований науковими співробітниками

На відео, яке було знято від особи випадкового спостерігача, зображена група людей в чорних балахонах. Дія відбувається посеред ночі біля статуї індуїстського божества Шиви, розташованої на території ЦЕРН.

Відео дня

Сцена нагадує якийсь окультний ритуал, який закінчується принесенням у жертву жінки, що стоїть на колінах перед статуєю. Під завісу ролика невідомий оператор збігає, ставши свідком вбивства.

Представники Європейської організації з ядерних (ЦЕРН) досліджень впевнені, що ролик був знятий заради жарту без відома відповідальних осіб, і взагалі в ЦЕРН такий гумор не заохочується. В даний час проводиться розслідування з метою ідентифікувати жартівників, і, схоже, за цей ролик їх не похвалять.

"ЦЕРН не буде миритися з такими містифікаціями, які можуть спричинити помилковий сумнів у науковому характері нашої роботи", - розповіла офіційний представник організації в листі Agence France-Presse.

В ЦЕРН сумніваються, що хтось сторонній міг зняти подібну постановку. Незалежно від часу на кожному вході в комплекс знаходиться охорона, яка перевіряє ID-карти кожного відвідувача. Тож, розіграш – справа рук когось, хто мав доступ на територію ЦЕРН.

"ЦЕРН щорічно відвідують тисячі вчених зі всього світу, і часом деякі з них дозволяють своїм жартам заходити надто далеко", - говорить представник організації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X