Вчені з'ясували, що отримання вищої освіти може призвести до ожиріння

12 грудня 2016, 16:05
Навчання в коледжі або університеті виявилjся пов'язаним із зайвою вагою. В середньому, кожен випускник вищих навчальних закладів гладшає на 4,5 кілограма

При цьому автори дослідження, опублікованого у виданні jneb.org, спостерігали за змінами ваги у американських учнів протягом чотирьох років навчання в коледжі.

"Наше дослідження показує, що існує небезпека набору зайвої ваги студентами протягом усіх чотирьох або п'яти років навчання у вузі", — заявила Ліззі Поуп з університету Вермонта в США.

Відео дня

Вибірка складалася з 117 студентів, 86 з них брали участь до кінця дослідження, 58 з яких були жінки та 28 — чоловіки, середній вік — 21 рік. На початку навчання середня вага всіх учасників становив 67 кілограмів, а до кінця останнього року цей показник виріс до 71 кілограма.

При цьому кількість випускників, які страждають від ожиріння, за даними Поуп, зросла до 41%, що майже в два рази більше, ніж було на старті експерименту. Приблизно третина від цієї зайвої ваги була надбана учасниками дослідів на першому курсі, решта 66% були набрані в наступні три або чотири роки навчання.

При цьому лише 15% студентів займалися зарядкою протягом того часу, що рекомендується ВООЗ та закладами охорони здоров'я службами США. До того ж, більшість з них споживала нездорову їжу і майже не вживала фруктів і овочів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X