Не лише Зіка: вчені виявили ще два віруси, що загрожують плоду під час вагітності

18 лютого 2018, 13:10

Американські вчені виявили, що крім Зіка ще два віруси можуть викликати порушення у плода під час вагітності - це вірус повассан і вірус Західного Нілу, повідомляє CNN.

Епідемія вірусу Зіка почалася в 2016 році. Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що вірус здатний спровокувати понад тисячу різних дефектів у новонароджених. Паніку викликали фотографії немовлят з аномально маленькими головами, які народилися у заражених матерів.

Відео дня

[see_also]

Нова чума. Вірус Зіка, що загрожує вагітним жінкам, атакує Європу

[/see_also]

Доктор Джонатан Міллер з Університету Вашингтона в Сент-Луїсі провів дослідження на вагітних мишах, заражених вірусами повассан і Західного Нілу. Зародки загинули.

Команда Міллера побачила серйозні пошкодження тканин головного мозку у загиблих зародків. Такі ж результати давали дослідження з вірусом Зіка.

"Повассан і вірус Західного Нілу належать до флавовірусів, так само як і Зіка. Всі ці віруси переносяться комахами і наразі поширюються в Америці", - сказав він.

Вірус повассан, який переносять кліщі, викликає кліщовий енцефаліст. Вірус Західного Нілу, яким можна заразитися від комарів і кліщів, викликає лихоманку Західного Нілу.

Нагадаємо, раніше вчені з цього ж університету запропонували лікувати рак мозку вірусом Зіка.

Показати ще новини
Радіо NV
X