Вчені виявили мутацію гена, що відповідає за любов до жирної їжі

5 жовтня 2016, 16:53
Рідкісна мутація відповідає за те, що люди віддають перевагу більш жирним та калорійним продуктам

Деякі люди не люблять солодку їжу, але при цьому вважають за краще їсти жирну їжу. Справа в тому, що в їх ДНК міститься мутація в гені MC4R, який управляє харчовими уподобаннями, передає Science Alert.

Відео дня

"Наша робота показує, що навіть якщо ви жорстко контролюєте зовнішній вигляд і смак їжі, наш мозок може виявити вміст в їжі поживних речовин, таких, як жири", - говорить провідний дослідник Садаф Фарукі з Кембріджського університету у Великобританії.

Фарукі і її команда провели експеримент за участю 54 чоловік. З цієї групи, 20 учасників були худими, 20 страждали ожирінням, а 14 страждали ожирінням і мали мутацію в гені їх MCR4. Їм пропонували жирні страви - курку і десерт з вершками, які не відрізнялися на вигляд, але містили різну кількість цукру.

З'ясувалося, що існує невелика група людей, яких об'єднували дивні смакові уподобання. Вони всі вибирали і їли у великих кількостях виключно жирну курку, але чомусь вибирали найбільш несолодкий десерт.

Порівняння ДНК показало, що причиною цього була мутація в гені MC4R. Мутації в цьому гені часто зустрічаються серед людей, які страждають від ожиріння. Як вважають Фарукі і її колеги, насправді цей ген відповідає за вибір між солодкою і жирною їжею, і мутація в ньому призводить до того, що людина завжди починає віддавати перевагу жирній їжі і уникати солодкого.

Скоріш за все, ця мутація допомагала нашим предкам виживати в умовах нестачі їжі, штовхаючи їх на поїдання висококалорійної жирною їжі, а не солодких фруктів. А сьогодні це еволюційне пристосування навпаки, шкодить здоров'ю людини.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X