Вчені порахували, скільки заробили автори проектів на Kickstarter

29 липня 2016, 12:28
Професор Ітан Моллік з Пенсільванського університету з'ясував, як краудфандингова платформа Kickstarter вплинула на ринок праці, і які вигоди принесла авторам проектів

Моллік опитав авторів 61,5 тисяч успішних проектів, що пройшли через Kickstarter з 2009 по 2015 рік. Він з'ясував, що на кожному доларі, який отримували автори проектів на платформі, вони заробляли в середньому $2,46. В цылому Kickstarter приніс їм дохід у розмірі близько $5,3 мільярдів.

Відео дня

Крім того, завдяки платформі на світ з'явилося близько 8800 компаній і організацій. Було створено 29600 постійних і 283000 тимчасових робочих місць. Ряд кінорежисерів, музикантів і розробників відеоігор уклали вигідні угоди, завдяки своїм проектам. За даними Молліка, нові кар'єрні можливості відкрили для себе 37% авторів проектів.

Крім цього, Моллік вказує на те, що завдяки Kickstarter на світ з'явилися продукти з досить гучним ім'ям, такі як шолом віртуальної реальності Oculus Rift і смартгодинник Pebble.

За даними Kickstarter, на платформі було розміщено 196 тисяч неуспішних проектів, тоді як кількість успішних становить 109 тисяч. У 1 з 10 випадків автори проектів, що зібрали необхідні суми, не змогли виконати своїх обіцянок тим, хто пожертвував гроші.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X