В Україну прийшов легендарний гарвардський курс з основ програмування: безкоштовно та для усіх охочих

2 грудня 2015, 09:15
Український проект дистанційної освіти Prometheus відкрив реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 "Основи програмування"

"Курс вперше проводиться українською мовою", - каже Іван Примаченко, один із засновників проекту Prometheus, завдяки якому CS50 "Основи програмування" став доступний українським слухачам. За його словами, це перший випадок, коли він був дубльований іноземною мовою (до цього його супроводжували субтитри).

Відео дня

CS50 вважається одним з кращих курсів з основ програмування. Станом на 2015-й, це найбільш популярний курс за вибором серед студентів Гарвардського університету. Більш того, в цьому році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь гарвардського CS50.

Курс складається з відеолекцій викладачів Гарварду, інтерактивних завдань для закріплення знань та форуму для спілкування студентів та викладачів. Паралельно з ним при університетах Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Маріуполя, Миколаєва, Кривого Рогу та Вінниці будуть відкриті групи оффлайн-підготовки (також безкоштовні). У них новачки в сфері програмування зможуть отримати допомогу від інших учасників курсу і досвідчених наставників. Цільовою аудиторією CS50 є демобілізовані бійці АТО, тимчасові переселенці і всі, хто хоче оволодіти навичками програмування.

"Ми сподіваємося, що величезна кількість людей зможе почати свій шлях в програмуванні, завдяки CS50, тому що це якісний, серйозний і водночас безкоштовний курс. Ті, хто пройдуть його, не будуть мати проблем з пошуком роботи, бо отримають хорошу стартову базу знань. Ми розраховуємо привернути увагу 50 тисяч слухачів зі всієї України, і це реалістична цифра", - каже Іван Примаченко, додаючи, що курс має велике значення для розвитку IT-сектора в Україні.

Prometheus – проект масових відкритих онлайн-курсів (український Coursera), запущений в жовтні минулого року. З цього часу на сайті зареєструвалося понад 115 000 слухачів з 200 населених пунктів України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X