В Україні запустили конкурс, призом у якому стане навчання в NASA

1 лютого 2017, 14:52
Університет Сингулярності в Києві запускає конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge, переможець якого отримає стипендію на участь у літній програмі NASA

Раніше в програмі Global Solutions Program українці участі не брали. Про це повідомив посол Singularity University в Україні Ігор Новіков, пише Дело.

Освітня програма Global Solutions Programm проходить під егідою Університету Сингулярності, NASA і Google щороку, щоліта на території закритого парку NASA у Силіконовій долині. Мета програми — зібрати 80 людей з усього світу і дати їм можливість, знання і гроші для роботи над проектами, які вплинуть на життя людини протягом наступних 10 років.

Відео дня

"Ми шукаємо не стартап, ми шукаємо людину, ідеї проектів та проекти на будь-яких стадіях. Отримавши ресурси, людина повинна довести до розуму цей проект і почати його реалізовувати в Україні. Тема — зміна клімату", — пояснив Новіков.

Контракт вже підписаний, 1 лютого стартував прийом заявок, який закінчується 1 березня. Університет відбере 10 фіналістів і створить для них спеціальну двотижневу освітню програму. Фінал пройде у перший тиждень квітня — прилетять викладачі з Силіконової долини, 10 осіб запропонують свої проекти, і буде визначений переможець.

Показати ще новини
Радіо НВ
X