В Ізраїлі за допомогою дрона знайшли руїни стародавнього храму

5 грудня 2017, 15:32
Стародавній храм, вік якого перевищує 2 тисячі років, виявили за допомогою безпілотного літального апарату на території однієї з армійських баз
Руїни знаходяться в районі Лахіш в передгір'ї Шефела на території, де проводять військові навчання, повідомляє ізраїльське видання Haaretz.
Храм був побудований близько 2200 років тому народом ідумеїв, який згадується в Біблії. Ідумеї вважалися нащадками Ісава, брата Якова. Вони жили на території нинішнього Ізраїлю, поки їх не знищили вавилоняни. Зйомки з дрона допомогли визначити, що окремі камені з висоти виглядають як велика споруда.
"Якщо це дійсно палац або храм, це рідкісна і хвилююча знахідка. Подібні споруди можна перерахувати на пальцях однієї руки", - розповів керівник розкопок на військовій базі в окрузі Лахиш Орен Готфельд. За його словами, подібних будівель на території Ізраїлю дуже мало, а ця, ймовірно, ще й була зруйнована навмисно.
На місці знайдено предмети храмового і домашнього начиння, а також безліч підземних приміщень, які, за словами Управління старовини, ймовірно, служили укриттям для учасників повстання Бар-Кохби в другому столітті нашої ери.
"В одному з приміщень структури були виявлені два кам'яних вівтаря для пахощів, один з яких прикрашений різьбленим зображенням бика, який міг символізувати божество, якому поклонялися ідумеї", - відзначили в ізраїльському Управлінні старожитностей.
Раніше НВ повідомляло, що дослідникам з Афінського національного технічного університету вдалося уточнити час створення печери в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі. Виявилося, що печера була створена на 300 років пізніше смерті Ісуса. До таких висновків вчені дійшли, проаналізувавши вапняний розчин зі стін печери.

Відео дня

Показати ще новини
Радіо НВ
X