В Індії побудували найбільшу в світі сонячну електростанцію

1 грудня 2016, 13:16
Індія завершила будівництво найбільшої у світі сонячної електростанції Камуті, що складається з 2,5 мільйона сонячних панелей

Станція встановлена на площі 10,36 квадратних кілометра, і розташована в Таміл-Наду. Будівництво зайняло всього 8 місяців, повідомляє IBTimes.

Станція Камути має потужність 648 МВт, що дозволило їй перевершити Topaz Solar Farm в Каліфорнії і отримати неофіційне звання найбільшої у світі сонячної електростанції.

Відео дня

Станції вистачить на енергоживлення більше 150 000 житлових будинків. Будівництво найбільшої сонячної електростанції є для Індії важливим кроком до забезпечення свого населення більш доступною електроенергією. До 2022 році країна планує вийти на рівень забезпечення сонячною енергією понад 60 мільйонів будинків, а до 2030-го забезпечити виробництво 40 відсотків від необхідної енергії для країни за рахунок не викопних джерел.

"Це знакова подія для Таміл-Наду, а також для всієї країни. Завод такого масштабу дозволяє нашій країні стати одним з провідних зелених виробників енергії в світі", - сказав Гаутам Адані, голова групи Адані, яка здійснювала фінансування проекту.

До речі, Індія в наступному році може посісти третє місце в світі за обсягом виробленої сонячної енергії, слідом за Китаєм і США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X