«Футбольний м’яч на лапах». В Австралії знайшли величезну жабу

24 січня, 09:39
Жабу-агу приспали, а її останки направили для подальшого вивчення (Фото:Департамент навколишнього середовища та науки Квінсленду)

Жабу-агу приспали, а її останки направили для подальшого вивчення (Фото:Департамент навколишнього середовища та науки Квінсленду)

Жабу-агу ( Rhinella marina) розміром майже з м’яч знайшли у Квінсленді.

Знайдена в Австралії ага стала рекордсменом. Її вага складає 2.7 кг, в той час, як попередній екземпляр цього виду важив всього 2.65 кг. Співробітники місцевого парку, що знайшли її, тут же охрестили знахідку «Жабзиллою» ( Toadzilla).

Відео дня

«Чесно кажучи, я просто не могла в це повірити – я ніколи не бачила амфібій такого розміру, – заявила Кайлі Грей, рейнджер Департаменту довкілля та науки Квінсленду. — Коли я підійшла до жаби, вона здригнулася, а я покликала свого керівника, щоб показати йому знахідку. [Вона виглядала] як футбольний м'яч на лапах».

Рейнджер описала амфібію як "велику коричневу бородавчасту і потворну жабу, що сиділа в багні".

Співробітники парку вважають, що ага була самкою, оскільки самки цього виду досягають більших розмірів, ніж самці.

Як пише Livescience, доля тварини була незавидною — відразу після зважування та фотографування її приспали. Справа в тому, що аги завдають великої шкоди навколишньому середовищу, знищуючи не тільки комах, а й рептилій та дрібних ссавців.

Ґрей додала, що жаба таких розмірів може з'їсти взагалі все, що потрапить їй до рота, тому її слід було знищити.

Останки аги були відправлені до музею Квінсленду для подальшого аналізу.

Показати ще новини
Радіо NV
X