Живий сніданок. Британка виростила каченят з яєць, які купила в магазині
Мешканка Великої Британії купила яйця в магазині і виростила з них каченят у домашньому інкубаторі. Крім каченят, серед її домашніх улюбленців також є курчата.
Якби у Чендлера і Джоуї з серіалу Друзі був домашній інкубатор, — вони б точно не обмежилися однією качкою і курчам, які жили в їх орендованій квартирі на Манхеттені.
Перевірити, чи можна виростити домашню птицю зі звичайних яєць, куплених у магазині, недавно зважилася мешканка англійського графства Хартфордшир Чарлі Лелло.
Дівчина купила качині яйця у британській мережі супермаркетів Waitrose, і вирішила помістити їх у домашній інкубатор. Такий трюк пройде далеко не з усіма яйцями, оскільки для вирощування птиці потрібні запліднені яйця.
Представники компанії Waitrose заявили, що запліднені яйця безпечні для вживання і їх практично неможливо відрізнити від незапліднених.
Чарлі Лелло каже, що після місяця перебування у інкубаторі з яєць почали вилуплятися каченята. Всього їх вилупилося три, яких Лелло назвала Біп, Піп і Міп, і які будуть жити з домашніми курчатами британки.

«Ці яйця збирали, били під час доставки, вони стояли на полиці у магазині і їх брали в руки дуже багато людей, — так що вони могли б не пройти весь цей шлях», — пояснює Лелло.
У фермерській компанії Clarence Court, яка поставляє яйця цієї марки у британські магазини, розповіли, що виростити каченят з їх продукції практично неможливо, але тепер у них є перший підтверджений випадок цього.
Виробники яєць також пояснили, що у качок з білим пером дуже складно визначити стать, тому іноді самки і самці можуть бути разом.
«Наші фермери старанно працюють над тим, щоб забезпечити правильний розподіл качок і селезнів. В результаті цього, качка з білим пером чоловічої статі може випадково опинитися в групі самок, хоча такі випадки вкрай рідкісні», — заявили в Clarence Court.
Як вже писав НВ, минулого тижня у китайській науковій базі з дослідження та розведення великих панд народилися дві панди.
Великі панди занесені до Червоної книги — згідно з останніми даними, у світі їх залишилося всього 1864 особини, ще близько 400 живуть в зоопарках по всьому світу.

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.