У польському зоопарку сфотографували унікального пінгвіна-альбіноса

23 березня 2019, 21:46

У зоопарку міста Гданськ з'явився рідкісний білий пінгвін. Морський птах народився тільки три місяці тому і співробітники зоопарку поки не можуть встановити його стать.

Відвідувачі гданського зоопарку в Польщі можуть побачити одну з найбільш незвичайних тварин - пінгвіна-альбіноса, передає видання Fox News з посиланням на Associated Press.

Рідкісний нелітаючий птах не має традиційного для пінгвінів чорного оперення, і це може стати проблемою для його існування. Повідомляється, що пінгвін-альбінос може бути не прийнятий іншими пінгвінами, що поставить під загрозу його виживання.

Відео дня

Директор зоопарку Міхал Тарговські також заявив, що білий пінгвін став би першою жертвою нападу хижаків. Крім цього, тварина потребує спеціального догляду, оскільки у неї не вистачає захисних чорних пігментів.

Reuters
Фото: Reuters

Досі невідома стать рідкісного пінгвіна-альбіноса, адже він з'явився на світ лише у грудні 2018-го. Зараз пінгвін важить всього півкілограма і його довжина становить близько 30 см.

У зоопарку перебувають і батьки молодого білого пінгвіна, а дирекція парку заявляє, що вони раді народженню такої тварини саме у них.

Цей вид пінгвінів належить до сімейства африканських, які мешкають на узбережжі ПАР і Намібії. Дорослі особини можуть важити від 3 до 5 кг і досягати 65-70 см росту.

Показати ще новини
Радіо NV
X