Укол майбутнього. 6 проривів, які можуть змінити сучасну медицину

31 березня 2016, 18:04
Журналісти видання Men's Health назвали 6 нових розробок і методик лікування, які сьогодні вважаються проривами, а завтра можуть стати частиною стандартної медичної практики

Болетамувальний пластир. Вчені з Уорікського університету розробили пластир, який вводить ібупрофен в організм людини через шкіру. Болезаспокійливий ефект може тривати до 24 годин. Розроблювачі вважають, що протягом 3 років пластир може вийти на ринок.

Відео дня

Презерватив, який бореться з ВІЛ. Група дослідників з Техаського університету A&M розробила презерватив, зроблений з гідрогелю з добавками рослинних антиоксидантів, що мають властивості анти-ВІЛ. Випробування розробки, що забезпечує додатковий захист від інфекції, почнуться в цьому році.

Біонічний очей. Компанія Second Sight створила протез сітківки Argus II, який покликаний подолати пігментний ретиніт – спадкове захворювання, що приводить до сильного погіршення і втрати зору. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) США вже схвалило його для використання на території країни.

Винищувач другого підборіддя. Препарат Kybella допомагає позбутися другого підборіддя без хірургічного втручання. Він вводиться ін'єкційно в область підборіддя і руйнує жирові клітини, змушуючи друге підборіддя буквально "розтанути". У минулому році Kybella отримала схвалення від FDA.

Охолоджуюча система проти облисіння. Розробка компанії Dignitana під назвою DigniCap перешкоджає випаданню волосся у хворих на рак, що проходять хіміотерапію. Вона охолоджує шкіру голови і зменшує кровопостачання, завдяки чому протипухлинні препарати не так активно атакують волосся.

Трансплантація калу. Процедура, що називається трансплантацією фекальної мікробіоти, передбачає пересадку фекальних бактерій від здорової людини хворій. Використовується для лікування захворювань кишечнику, зокрема псевдомембранозного коліту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X