У США виявили рештки динозавра, яким 66 мільйонів років

2 вересня 2017, 21:38
На будівельному майданчику в передмісті Денвера знайшли кістки дорослого трицератопса

На думку палеонтологів вік знахідки становить близько 66 мільйонів років, повідомляє Washington Post .

Кістки травоїдного динозавра були виявлені в рихлому шарі піску на одній з вулиць міста Торнтон - передмісті столиці штату Колорадо, Денвера. Вчені вже виявили роги, череп і плечові кістки динозавра. Дослідники вважають, що в землі може бути прихований повний скелет трицератопса.

Відео дня

"Незважаючи на те, що у нас є сотні трицератопсів з американського Заходу, є тільки три хороших черепи. І це може бути один з найкращих скелетів", - сказав куратор музею природи і науки Денвера Джо Грегорі Сертіч.

Трицератопс - один з останніх видів за часом вимирання видів травоїдних динозаврів. Він мав два роги на лобі і один на кінчику морди, ближче до носа. За розміром черепа вчені припустили, що знайдена тварина було істотно меншою за представників того ж виду, що були знайдені в Північній і Південній Дакоті та штаті Монтана.Журналісти окремо відзначають, що Деніел Перес, директор піцерії, поруч з якою знайшли скелет динозавра, назвав відкриття "однією з найбільших і захоплюючих речей у житті". Даніел пообіцяв, що буде пригощати палеонтологів піцею в надії, що вони дозволять у відповідь подивитися на хід розкопок.

Раніше НВ повідомляло, про те, як палеонтологи виявили, що зростання числа отруйних водоростей міг привести до загибелі динозаврів. Американські дослідники знайшли докази своєї гіпотези під час розкопок на Мадагаскарі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X