Жодного пластику. У США набирає популярності стартап з виробництва крижаних трубочок для коктейлю

1 січня, 15:53
Трубочки можна виготовити самостійно за допомогою спеціальної форми (Фото:The Ice Guys)

Трубочки можна виготовити самостійно за допомогою спеціальної форми (Фото:The Ice Guys)

Ice Straw — проект команди The Ice Guys. Його завдання — виробництво молдів для виготовлення трубочок з льоду як більш екологічної альтернативи пластику та силікону.

Пластикові соломинки для напоїв є одним із головних побутових забруднювачів навколишнього середовища.

Альтернатив їм безліч: вироби з нержавіючої сталі, алюмінію та силікону й інші. Але з ними безліч проблем, оскільки їх може бути важко чистити, вони можуть впливати на смак напою або у випадку з паперовими трубочками це просто непрактично.

Відео дня

Стартап із Делавера запропонував своє вирішення проблеми. Воно просте та геніальне, оскільки трубочки з льоду точно не вплинуть на клімат, і їх не потрібно мити. Крім того, вони не тільки не зіпсують, а й покращать смак коктейлів.

У крижаних соломинок є кілька нюансів, проте сама по собі ця ідея є досить цікавою, тому творці розмістили її на Kickstarter — платформі для збору коштів на реалізацію наукових, творчих та виробничих проектів.

Поки що The Ice Guys пропонують три молди для виготовлення трубочок, які відрізняються за розмірами.

Classic має довжину 220 мм із отвором діаметром 5 мм. Cocktail має таку саму ширину отвору, але довжиною всього 140 мм, що дозволяє пити з коротших коктейльних келихів. А Boba — версія Classic з отвором шириною 12 мм.

Показати ще новини
Радіо NV
X