У США схвалили використання першої штучної підшлункової залози

3 жовтня 2016, 12:54
Компанія Medtronic отримала схвалення перевіряючих органів на штучну підшлункову залозу. Прилад був схвалений раніше, ніж передбачалося – рішення чекали навесні 2017 року

Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило пристрій, який називають "штучною підшлунковою залозою". Апарат, зроблений компанією Medtronic, називається MiniMed 670G, пише Science Alert.

Відео дня

Апарат був схвалений для людей з цукровим діабетом першого типу у віці старше 14 років. Штучна підшлункова залоза працює за рахунок автоматичного контролю рівня цукру в крові людини і вводить в організм інсулін по мірі необхідності - без постійних перевірок.

Користувачам приладу не доведеться регулярно вимірювати рівень цукру в крові і робити ін'єкції – цим займеться пристрій. Розробники вважають, що MiniMed 670G істотно полегшить життя хворим, адже у деяких стрес викликає сама необхідність ін'єкцій. Клінічне дослідження пристрою не виявило яких-небудь серйозних побічних ефектів. Тим не менш, компанія Medtronic анонсувала додаткове тестування новинки.

"Ми прагнемо підготувати старт комерційних продажів новинки як можна швидше", - говорить Франсін Кауфман, доктор медичних наук, голова групи досліджень діабету компанії Medtronic. Крім того, компанія сподівається протестувати пристрій і на дітей від 7 до 14 років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X