У США гомеопатів зобов'язали вказувати на упаковці, що їх засоби неефективні

18 листопада 2016, 15:42
Виробників гомеопатичних препаратів змусили в разі недоведеності лікувальних дій повідомляти, що у препаратів відсутня ефективність

Федеральна торгова комісія США, що захищає права споживача, висунула для гомеопатичних засобів ті ж вимоги, що і до інших подібних продуктів, пише Tjournal.

Для переважної більшості безрецептурних гомеопатичних препаратів, твердження буде звучати приблизно наступним чином: "Підтвердження ефективності базується виключно на традиційних гомеопатичних теоріях і немає ніяких доведених досліджень з використанням поточних наукових методів, що показують ефективність продукту".

Відео дня

Також в обов'язки компанії тепер входить і нагадування про те, що гомеопатія ґрунтується на недоведеній теорії за принципом "подібне лікують подібним", придуманої німецьким лікарем Самуелем Ганеманом в кінці 18-го століття.

У 2009 році британські експерти звернулися до ВООЗ з вимогою "публічно засудити застосування гомеопатії", підкреслюючи, що "використання гомеопатії не має доказової бази, а в тих випадках, коли застосовується в якості альтернативи основного лікування, воно несе реальну загрозу здоров'ю та життю людей".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X