У SpaceX провели секретну нараду через складнощі з місією на Марс

14 серпня 2018, 08:03

Ілон Маск і інші представники SpaceX провели зустріч з вченими, на якій обговорили плани з колонізації Марсу.

Представники SpaceX відправили запрошення приблизно 60 вченим і інженерам, окремо попросивши їх не оголошувати про свою участь в семінарі, пише Science Alert.

Захід проходив в Університеті Колорадо в Боулдері. Обговорення фокусувалися на двох питаннях - пристрої та можливості ракети BFR і розробка технологій, які необхідні для створення повністю автономної колонії на Марсі.

Відео дня

Керівники програми досліджень Марса в NASA були присутні на нараді, але агентство не відповіло на питання журналістів Business Insider про те, хто з його співробітників був там. За даними видання Ars Technica, учасникам семінару було запропоновано взяти участь в "активних дискусіях щодо того, що потрібно для здійснення таких місій".

Семінар може бути "першою зустріччю такого масштабу" в пошуках командою SpaceX перспектив для посадки людей на Марс і, кінець кінцем, колонізації Червоної Планети. Такі зустрічі необхідні, оскільки вченим потрібно виробити стратегію виживання людей в далекому космосі.

"У нас вже є технологія для збирання ракет і наземних транспортних засобів на Марсі. Головною перешкодою є людський фактор. Якщо ви дійсно збираєтеся посадити людей на Марс, ви повинні годувати їх, зберігати їх здоров'я і будувати їх місця існування", - сказав Маршалл Портерфілд, колишній директор відділу космічного життя і фізичних наук NASA.

Маск вперше представив план досягнення Марса у вересні 2016 року, а потім допрацював його в жовтні 2017 року. План передбачав створення величезної, повністю повторно використовуваної системи космічних польотів, за допомогою ракети BFR. SpaceX планує відправити два кораблі постачання на Марс в найближчі чотири роки. До 2024 року на Червоній планеті повинні висадитися перші люди.

В даний час ведеться будівництво прототипу космічного корабля для BFR, він може бути запущений в експлуатацію вже в середині 2019 року. Навіть якщо все піде добре, SpaceX потребуватиме безлічі довговічних матеріалів і високотехнологічного обладнання. Також необхідно сформулювати добре сплановані плани щодо його використання. Семінари з кращими фахівцями в сфері космічних польотів можуть допомогти SpaceX працювати над цими цілями.

Як повідомляло НВ, раніше NASA оголосило, що перший політ пілотованого космічного корабля Crew Dragon від SpaceX відбудеться в листопаді, а не в серпні 2018 року. Від компанії Ілона Маска зажадали додаткових тестів обладнання.

Показати ще новини
Радіо НВ
X