У Новій Гвінеї знайшли ссавців, які півстоліття вважалися вимерлими в дикій природі

28 березня 2017, 13:23
Дослідники виявили здорову життєздатну популяцію дикої нагірної собаки в Новій Гвінеї

В ході експедиції у найвіддаленіші куточки острова Нова Гвінея вчені змогли зробити знімки не менше 15 диких собак цього виду, пише Science Alert.

Після десятиліть побоювань, що в Новій Гвінеї вимерли дикі нагірні собаки, дослідники, нарешті, підтвердили існування здорової, життєздатної зграї цих тварин в одному з найвіддаленіших регіонів на Землі.

Відео дня

Згідно з аналізу ДНК, це найдавніші й примітивні представники сімейства псових.

"Виявлення та підтвердження існування високогірної дикої собаки вперше протягом півстоліття - це неймовірна можливість для науки. Експедиції вдалося знайти, побачити, зібрати біологічні зразки представників цього виду. Принаймні кілька екземплярів все ще існують і процвітають у високогірних районах Нової Гвінеї", - розповіли автори дослідження.

Дику нагірну собаку в Новій Гвінеї не бачили в природі протягом останніх 50 років. При цьому у світі збереглося близько 300 особин цього виду - в зоопарках та приватних колекціях.

Раніше НВ повідомляло, що австралійські вчені, по всій ймовірності, змогли сфотографувати вимерлого сумчастого вовка. Для цього вчені встановили на австралійському півострові Кейп-Йорк 50 фотопасток, які використовуються для спостереження за тваринами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X