У нас своя наука. Індійський міністр освіти засумнівався в теорії Дарвіна

23 січня 2018, 13:48

Державний міністр із розвитку людських ресурсів Сатья Пал Сінгх впевнений, що "теорія Дарвіна є неправильною з наукової точки зору".

Більш того - чиновник вимагав видалити теорію еволюції зі шкільних підручників, пише Guardian.

За словами міністра, який зробив кар'єру держчиновника після довгої роботи поліцейським, "ніхто ніколи не бачив, як мавпа перетворювалася на людину". Сінгх відзначив, що профільне міністерство готове провести міжнародну конференцію, на якій "вчені можуть вийти і сказати, що вони думають з цього питання".

Відео дня

"У мене є список приблизно 10 або 15 великих науковців світу, які сказали, що немає доказів того, що теорія еволюції вірна", - сказав Сінгх під час виступу в університеті штату Ассам.

Сингх, який має науковий ступінь з хімії в Університеті Делі, сказав, що він говорив як "людина науки".

У відповідь на це понад дві тисячі вчених з трьох відділень Академії наук Індії в Делі, Бангалорі та Аллахабаде підписали петицію. У ній вони назвали судження Сінгха спрощеними, що вводять в оману і "не мають ніякого наукового обґрунтування".

"Невірно стверджувати, що еволюційний принцип був відкинутий науковим співтовариством. Навпаки, кожне нове відкриття підтверджує погляди Дарвіна. Існує безліч незаперечних наукових доказів того, що у людей, а також інших гомінідів і мавп, був спільний предок", - йдеться в петиції.

Раніше НВ повідомляло, що Міносвіти Туреччини прибрало теорію еволюції Чарльза Дарвіна з освітньої програми шкіл. З підручників біології приберуть главу Про зародження життя і еволюції, замість якої введуть розділ про вплив навколишнього середовища на живі істоти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X