У Лондоні розробили штучний інтелект, здатний передбачати смерть пацієнтів з хворобами серця

18 січня 2017, 11:38
Нова програма може передбачити, коли помре хворий з серйозними проблемами з серцем

Точність прогнозів штучного інтелекту з Лондонського інституту медичних наук становить близько 80%, повідомляє Slashdot.

Програмне забезпечення вивчає аналіз крові і сканує ритм серця, завдяки чому може визначати ознаки того, що орган збирається перестати працювати. За словами вчених, технологія може рятувати життя, знаходячі пацієнтів, які потребують більш інтенсивному лікуванні.

Відео дня

Програма дослідників оцінила перспективи 250 пацієнтів, грунтуючись на результатах аналізу крові та МРТ. Потім дані використовували для створення віртуального 3D серця кожного пацієнта, яке дозволило дізнатися, які показники цих аналізів призводять до смерті від серцевої недостатності протягом п'яти років.

Програма правильно вирахувала тих, хто залишиться живий протягом першого року, в 80% випадків. У лікарів такий показник дорівнює 60%. Комп'ютер проводить такий аналіз дуже швидко, що дає пацієнту шанс вчасно звернутися до лікарів за лікуванням.

"Вперше комп'ютери інтерпретували сканування серця, щоб точно передбачити, як довго пацієнти будуть жити. Це може змінити спосіб, яким лікарі лікують пацієнтів", - вважає Деклан О ' Рейган, один з авторів дослідження.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X