У Китаї випробували безпілотник для польотів в ближній космос

15 червня 2017, 12:09
Китайська аерокосмічна науково-технічна корпорація (CASC) випробувала висотний безпілотний літальний апарат на сонячних батареях

Апарат Cai Hong (Веселка) пролетів під час випробувань більше 15 годин в навколоземному просторі, повідомляє Defense Aerospace.

В рамках випробувального польоту безпілотник з розмахом крила 45 метрів літав 15 годин в ближньому космосі на висоті близько 20 кілометрів, після чого успішно приземлився. За словами розробників, апарат не вимагає дозаправки під час тривалих польотів на великих висотах.

Відео дня

Близький космос - це область, яка знаходиться від 20 до 100 км над рівнем моря. Вона містить розріджене повітря, що знижує продуктивність традиційних двигунів внутрішнього згоряння. Проте, сонячні дрони можуть успішно працювати в цій області, і очікується, що такий літак зможе безперервно літати протягом декількох місяців або навіть більше.Згідно з планом проекту, такі безпілотники будуть виступати в якості "квазі-супутників", замінюючи деякі функції телекомунікаційних супутників в забезпеченні ретрансляції даних.

Нагадаємо, в лютому 2017 року НВ повідомляло, що дрон Радуга вже успішно здійснив свій перший повномасштабний випробувальний політ. Китайський дрон є другим за розміром безпілотником в світі, що працює на сонячних батареях, поступаючись лише моделі, створеній NASA.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X