У Китаї повідомили про випробування неможливого двигуна EmDrive

12 вересня 2017, 14:56
Державний телеканал Китаю випустив відео, в якому запевняє, що в Китаї створений двигун EmDrive, який працює всупереч законам фізики

У ролику не повідомляються технічні подробиці, але місцеві журналісти стверджують, що двигун незабаром буде випробуваний в космосі, йдеться в статті Daily Mail.

Журналісти Daily Mail відзначають, що відео, швидше за все, є пропагандистським, оскільки це вже не перший сюжет про створення в Китаї EmDrive, однак крім відеороликів інших підтверджень все ще немає.

Відео дняДвигун EmDrive був запропонований британським інженером Роджером Шойер і його компанією Satellite Propulsion Research в 2001 році. В основі двигуна лежить магнетрон, який генерує мікрохвилі в резонаторі особливої форми. Шойер спочатку заявляв, що сам факт наявності хвилі електромагнітних коливань в замкнутому резонаторі є джерелом тяги.

На думку більшості вчених, подібний двигун порушує один з фундаментальних законів фізики - закон збереження імпульсу.

Відзначимо, що лише в листопаді 2016 року документи NASA, що підтверджують працездатність електромагнітного двигуна EmDrive, пройшли експертну оцінку. Опубліковані документи свідчать, що EmDrive принципово можливий.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X