У Китаї народилося перше в світі дитинча дикої панди, яка живе в неволі

2 серпня 2017, 12:44
Перше в світі дитинча дикої і "зоопаркової" панди з'явилося на світ 31 липня в провінції Сичуань на південному заході Китаю

Для такого результату китайські зоологи на два місяці випустили в дику природу самицю панди, повідомляє агентство Сіньхуа .

15-річна самка Цаоцао живе на базі з розведення великих панд Хетаопін. 1 березня цього року в рамках експерименту її випустили в дику природу на два місяці. Після повернення Цаоцао на базу співробітники проаналізували звукозапис з записуючого пристрою, закріпленого на шиї панди, і визначили, що вона спарилася з диким самцем 23 березня.

Відео дня

З 1 липня у Цаоцао почали проявлятися ознаки вагітності. В 2:17 31 липня вона народила дитинча-самицю вагою 216 грамів.

"Нормальна вага новонародженого дитинчати панди становить 150 грамів. Співробітники бази пояснюють перевищення ваговій норми у новонародженого ведмежати міцним здоров'ям і прекрасним апетитом у Цаоцао", - зазначають журналісти Сіньхуа.Сама Цаоцао з'явилася на світ в дикій природі і була врятована співробітниками CCRCGP в 2003 році у віці двох років. Цаоцао за час життя в неволі чотири рази приносила потомство і народила всього шість дитинчат, в тому числі дві пари близнюків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X