У Канаді відкрилася перша цифрова лікарня з роботизованими медсестрами

26 жовтня 2015, 14:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Відвідувачі лікарні Humber River в Торонто будуть мати справу не тільки з професійними лікарями, але і з роботами-помічниками

Вони навчені виконувати різні команди: від доставки їжі, до видачі ліків. Предметом гордості Humber River є механічні співробітники онкологічного відділення. Препарати для хіміотерапії вкрай токсичні, тому їх транспортування довірили роботам, які не можуть випадково впустити їх.

Відео дня

Більш того, дозування, необхідне тому чи іншому пацієнтові, також перевіряє робот, грунтуючись на показаннях лікарів. Розумні машини знайшли собі місце і в рентген-кабінетах, де вони самі рухаються навколо пацієнта, скануючи необхідні ділянки і не змушуючи того приймати незручні пози.

«40 років тому, коли я починала працювати медсестрою, то навіть мріяти про таке не могла», - ділиться враженнями від інновацій генеральний директор госпіталю Барб Коллінз.

Втім, Humber River може прославитися на весь світ не лише завдяки співробітникам-роботам. Адміністрація називає установу першою «цифровою лікарнею» у Північній Америці. Кожна палата тут обладнана персональними планшетами, за допомогою яких пацієнти можуть стежити за історією хвороби, регулювати температуру в кімнаті, здійснювати дзвінки, дивитися відео, читати книги і так далі.

Госпіталь Humber River відкрив свої двері нещодавно. На сьогоднішній день в ньому лежить понад 350 пацієнтів. Спорудження сучасного лікарняного комплексу почалося в 2011-му році. Сума інвестицій склала $1,7 млрд.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X