Створена голограма, до якої можна доторкнутись

3 грудня 2015, 16:12
Група японських учених розробила технологію, що дозволяє створювати голограми, які реагують на дотик людини

Розробка фахівців з університету Уцуномії використовує високочастотні лазерні імпульси тривалістю в одну мільйонну однієї мільярдної секунди. Створюване ними голографічне зображення реагує на дотик, і їм можна управляти прямо в повітрі, повідомляє Reuters.

Відео дня

"Не можна повною мірою відчути відео або зображення, і, хоча відео можна проектувати, з ним не можна взаємодіяти за допомогою дотику. Тож, якщо ми зможемо проектувати зображення в тривимірному форматі, а ви зможете торкатися до нього, то зможете і змінювати ", - говорить один з творців технології доктор Еіті Очіаї.

Посилаючись на сайт Pulse Headlines, Reuters пише, що технологія відчутної голограми демонструвалася і раніше, але лазери, які в ній використовувалися, обпалювали шкіру.

Доктор Очіаї вважає, що для нової розробки можна знайти застосування в різних сферах, в тому числі в медицині, архітектурі і, звичайно, в індустрії розваг. Він каже, що при нинішньому розвитку технології, люди не можуть взаємодіяти зі світлом, як з матерією, але відчутна голограма може це змінити.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X