Триразовий лауреат "Оскара" побудував реактивний ранець - відео

10 листопада 2015, 09:04
У Нью-Йорку пройшов успішний випробувальний політ реактивного ранця. Девід Меймен, який управляв ним, пролетів над Гудзоном, обігнув Статую Свободи і приземлився прямісінько на палубу човна. За словами пілота, випробування апарата можна вважати успішним. Він продемонстрував "відмінну тягу, непогану швидкість, відмінне прискорення і стійкість"

© Jetpack Aviation
© Jetpack Aviation Фото:

Меймен – підприємець з Австралії, який останні 10 років займався розробкою і створенням прототипів ракетних ранців. У цій справі йому допомагав Нельсон Тайлер – голлівудський винахідник, який тричі отримував "Оскар" за науково-технічні досягнення, що сприяли розвитку кінематографа. Для роботи над персональним літальним апаратом вони заснували компанію Jetpack Aviation.

Відео дня

Пристрій, випробуваний в Нью-Йорку, носить ім'я JB-9. Він досить компактний, щоб поміститися у багажник автомобіля. При цьому ранець дозволяє підніматися на висоту понад 3000 метрів і розвивати швидкість в 102 км/год, пише Live Science. Правда, на тривалі польоти він не розрахований. Палива вистачає всього на 10 хвилин.

Меймен і Тайлер не збираються зупинятися на досягнутому. Вони вже працюють над моделлю JB10, яка зможе підніматися вище, літати довше і розвивати велику швидкість. Крім того, конструктори хочуть підвищити рівень безпеки. Вони працюють над системою, яка буде автоматично розкривати парашут, якщо пілот раптом втратить управління реактивним ранцем.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X