Суперздатність. Вчені з'ясували, що панди можуть нейтралізувати ціанід

20 березня 2018, 07:00

Дослідники виявили, що великі панди здатні нейтралізувати смертельну дію ціаніду.

У сирому бамбуку, який їдять панди, в невеликих дозах міститься ціанід, але панди не страждають від отруєнь, пише The Verge.

Вчені з'ясували, що великі панди не поділяють бамбук за змістом ціаніду в пагонах. Дія хімічної речовини, яку вони вживають разом з бамбуком, в їхніх тілах нейтралізується.

Відео дня

Гігантські панди поглинали понад 65 відсотків ціаніду, який присутній в пагонах бамбука. Але їх тіла змогли перетворити 80 відсотків поглиненого ціаніду в менш токсичну речовину тіоціанат, який потім був виведений з організму. Судячи з усього, ця здатність панд пов'язана з мутаціями в гені TAS2R42.

Предки, як гігантської панди, так і червоної панди були м'ясоїдними тваринами. Попередні генетичні дослідження показали, що незабаром після того, як гігантські панди почали вживати бамбук, вони втратили здатність розрізняти смак м'яса.

У 2017 році НВ повідомляло, що перше в світі дитинча дикої і "Зоопаркової" панди з'явилося на світ 31 липня 2017 року провінції Сичуань на південному заході Китаю. Для такого результату китайські зоологи на два місяці випустили в дику природу самку панди.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X